Jak proces probíhá?

Po té co nás budete kontaktovat pomocí formuláře nebo nám zavoláte, se s vámi na vaší nemovitosti sejde náš realitní odborník, kde dojde k analýze vašich potřeb, prohlídce a zjištění stavu nemovitosti z technické a právní stránky.

Poté vám budeme schopni sdělit odhad tržní ceny nemovitosti a nabídku jejího výkupu. Dohodneme se rovněž na přesném průběhu celé transakce jako jsou data a způsob výplaty hotovosti při výkupu nemovitosti, na jaký účet jednání s exekutorem, datum vystěhování a řešení náhradního bydlení atd.

V den kdy je uhrazena cena za výkup nemovitosti se vlastníkem nemovitosti podepíší dokumenty nutné k transakci. Nejobvyklejší metodou je zřízení zástavy ve prospěch naší společnosti. Zároveň námi prověřená významná realitní kancelář Nejlepší bydlení realitní společnost začne prodávat nemovitost. Ve chvíli kdy najde kupce a ten uhradí cenu nemovitosti, bude z této hotovosti uhrazena naše pohledávka a zrušeno zástavní právo na dotyčné nemovitosti.

Zde končí celá transakce. V případě, že kupující nemá hotovost, zajistímu naše společnost hypotéku, tak aby byla transakce hotová co nejdříve. Následně zajistíme veškerou smluvní dokumentaci, je uhrazena daň z převodu nemovitosti, doručení dokumentů na katastr nemovitostí, převod energií atd.

Nabízíme komplexní metodu řešení exekuce nemovitosti. Vykoupíme nemovitosti ihned za hotové do dvou dnů či ještě dříve i během méně než 24 hodin a máte ihned peníze na úhradu dluhů. Neplatíte žádné úroky ani poplatky. Pomůžeme vám najít nové bydlení ve spolupráci sjedním z nejvýznamnějších serverů bez realitky www.vlastnici.cz či s renomovanou realitní kanceláří Nejlepší bydlení realitní společnost. Vše profesionálně a bezchybně.

Potřebuji pomoci s řešením exekuci na nemovitosti

Kontaktní údaje

Jméno*: Přijmení*:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město*:
Okres*:
E-mail*: Telefon*:

Popis nemovitosti

Zde popište nabízenou nemovitost:

Adresa nemovitosti:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)

Položky označené hvězdičkou jsou povinné

 

 

Kontakt: spravce@nemovitosti-exekuce.eu

Potřebuji pomoci s řešením exekuci na nemovitosti
v okrese:
NEMOVITOSTI EXEKUCE
Volejte, smskujte, prozvánějte.
Pomůžeme! 731 450 565