Otázky a odpovědi

1. Hrozí mi exekuce nemovitosti, protože nezvládám splácet své úvěry. Mám na ní zástavy, mohu jej rychle prodat, abych splatil půjčky dřív než dojde na exekuci a dražbu?

Je dobře, že řešíte problém ještě před samotnou exekucí..Tím zachráníme nejvíce peněz z nemovitosti pro vás. Neřešte problém další půjčkou, protože sice se vyhnete exekuci, ale nově úvěrující společnost si dá na vaší nemovitost novou zástavu. Banka vám půjčku neposkytne, dokud budou na nemovitosti jakékoli jiné zástavy. Toto řešení je krátkodobé a problém se objeví v krátkém čase znou a pravděpodobně bude eskalovat, protože nebudete schopni splácet o penále a sankční úroky. V takovém případě se prodej nemovitosti špatně realizuje. My za vás problémy umíme vyřešit, vyplňte formulář. Vykoupíme nemovitost za nejvyšší možnou cenu a cenu za odkup nemovitosti garantujeme.

2. Kdy dostanu peníze pokud budu situaci řešit s vaší společností?

Jsme schopni vám vyplatit hotovost za vaši nemovitost během jednoho až dvou dnů od předložení dokumentů.

3. Mám více půjček s různou výší úroků..už se v tom ani nevyznám. Chtěl bych jednu půjčku. Mám nemovitost, ale prodávat ji nehodlám. Máte nějakou nabídku jak tuto situaci řešit?

Můžeme vám poskytnout jednu půjčku místo mnoha se zástavou vaší nemovitosti pomocí tzv. konsolidace. Zajistíme nízký úrok pod 10% p.a.

4. Mám exekuci na nemovitosti a potřebuji rychle prodat, aby nemovitost nespadla do dražby. Umíte to?

Ano. Stačí když nás kontaktujete. Vyřešíme problém u exekutora, vykoupíme nemovitost z dluhů, a vám vyplatíme zbytek peněz po odpočtu dluhů u exekutora a pomůžeme najít nové bydlení.

Potřebuji pomoci s řešením exekuci na nemovitosti

Kontaktní údaje

Jméno*: Přijmení*:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město*:
Okres*:
E-mail*: Telefon*:

Popis nemovitosti

Zde popište nabízenou nemovitost:

Adresa nemovitosti:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)

Položky označené hvězdičkou jsou povinné

 

 

Kontakt: spravce@nemovitosti-exekuce.eu

Potřebuji pomoci s řešením exekuci na nemovitosti
v okrese:
NEMOVITOSTI EXEKUCE
Volejte, smskujte, prozvánějte.
Pomůžeme! 731 450 565